Published on April 7, 2021 by
  • maxim habanec


“GET LOST” video ft. Maxim Habanec, Honza Navrátil and friends

Poslední rok jsme místo na cestách po světe strávili v ulicích měst Střední Evropy a to dalo za vznik skate videu “GET LOST”, které vychází 4.4.2021!

Ve videu se objeví Maxim Habanec a Honza Navrátil, za kamerou tentokrát působil Daniel Dujsík.

Původně celé natáčení začalo jako snaha o natočení nového street partu ale nakonec jsme se opět rozhodli ukázat něco víc a vytvořit něco většího. Myšlenka Skate of Mind se rozrůstá a k té příležitosti vychází i toto video, omezené možnosti roku 2020 dali za vznik něčemu novému. Skate of Mind už nejsou pouze filmy ale také skejtová značka, která vyrábí desky a soustředí se na 100% kvalitu jak produktů tak videí.

Kamera: Daniel Dujsík

2nd Kamera: David Pánek, Maxim Habanec

Edit: Maxim Habanec

Category
"GET LOST" Skate Video | Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

Historky z natáčení "GET LOST" ep.I | Maxim Habanec

Historky z natáčení "GET LOST" ep.I | Maxim Habanec

maxim habanec – Během natáčení našeho skejtovýho videa GET LOST se toho stalo fakt hodně. Rozhodnuli jsme se proto vydat několik dílů, který mapují vznik celého tohohle projektu. Nechybějí vtipný příběhy, popis failů nebo to co jsme vám vlastně chtěli předat. Rok 2020 byl dost divoký ale díky tomu vzniklo spoustu věcí co jsme nečekali jako třeba video GET LOST nebo Skate of Mind brand. Edit: Maxim Habanec Kamera: Daniel Dujsík
"GET LOST" - COMING SOON | Maxim Habanec

"GET LOST" – COMING SOON | Maxim Habanec

maxim habanec – Trailer for “GET LOST” skate video! Feat. Maxim Habanec / Honza Navrátil Poslední rok jsme místo na cestách po světe strávili v ulicích měst Střední Evropy a to dalo za vznik skate videu “GET LOST”, které vychází 4.4.2021! Ve videu se objeví Maxim Habanec a Honza Navrátil, za kamerou tentokrát působil Daniel Dujsík. Myšlenka Skate of Mind se rozrůstá a k té příležitosti vychází i toto video, omezené možnosti roku 2020 dali za vznik něčemu novému. Skate of Mind už nejsou pouze filmy ale také skejtová značka, která vyrábí desky a soustředí se na 100% kvalitu jak produktů tak videí.

Random skateboards media

Add your comment

Your email address will not be published.