Published on April 30, 2019 by
  • maxim habanec


V Praze už minulý rok vyrostlo spoustu nových skateparků a my se rozhodli se vydat do jednoho z nich. Tentokrát jsme se rozhodli dát session na Zbraslavy kde je rozhodně hodně zajímavý skatepark.

Pokud si chte zkusit Twisto tady je link na registraci skrze můj kód. Díky němu máte + 300,-
https://www.twisto.cz/registrace/?promo=SKATELIFE

kamera: David Pánek

Category
HODNOTÍME DALŠÍ SKATEPARK / ZBRASLAV | Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

MŮJ CÍL JE OLYMPIÁDA / CALIFORNIAROLL ep.1 | Maxim Habanec

MŮJ CÍL JE OLYMPIÁDA / CALIFORNIAROLL ep.1 | Maxim Habanec

maxim habanec – Na několik měsíců jsem se vydal do Californie abych se připravil na další sezónu. Právě o téhle přípravě a celkově roku 2020 je série CALIFORNIAROLL. Tento rok totiž skateboarding bude poprvé součástí Olympíjských her v Tokyu a já chci udělat vše proto abych se tam mohl podívat se skejtem. Moje letošní cesta začala v Los Angeles. Pravidla kvalifikace na Olympiádu:http://www.worldskate.org/olympic-qualifying-system/tokyo-2020.html Kamera a edit: Martin Štembera aka FlashFaker
HÁDEJ NÁZEV TRIKU | Maxim Habanec

HÁDEJ NÁZEV TRIKU | Maxim Habanec

maxim habanec – Trochu jsem se nudili při natáčení CALIFORNIAROLL což bude třídílná video série z LA. Hlavně o tom jak se připravuju a dávám dohromady před další sezónou která bude dost zásadní hlavně kvůli tomu, že skateboarding bude poprvé na Olympíjských hrách. Naše hra fungovala jednoduše, zadal jsem trick a Natálka s Flashem museli uhádnout správný název tricku.

Random skateboards media

Leave a Reply