Published on December 11, 2018 by
  • maxim habanec


Vydali jsme se tentokrát do Rakouska! Abych byl přesný tak do Innsbrucku což je jedno z nejlepších míst jak snowboarding tak skateboarding. Každý rok se tam vracíme na skateboardový závody, který se tentokrát dokonce Jenny povedlo dokonce vyhrát. S Danem jsme tohle místo navštivili už několikrát a další videa najdete tady:

2017: https://www.youtube.com/watch?v=G41fnVn6Zcc

2016: https://www.youtube.com/watch?v=I4gRtJ97i9g

Kamera: David Pánek

Music: Dj Quads
https://www.youtube.com/channel/UCusFqutyfTWRqGhC8kHA5uw

Category
JENNY TO VYHRÁLA, NÁŠ TRIP DO RAKOUSKA! | Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

MOJE HOLKA MI ČISTÍ SKEJT | Maxim Habanec

MOJE HOLKA MI ČISTÍ SKEJT | Maxim Habanec

maxim habanec – Nenapadlo mě nic lepšího než zkusit jestli Natálka zvládne vyčistit můj skateboard a hlavně ložiska. Další video o tom jak namontovat skateboard je tady: https://www.youtube.com/watch?v=eTTiQojeEoQ
I TY MUŽEŠ POMOCT! Vlog 2 / 2020 | Maxim Habanec

I TY MUŽEŠ POMOCT! Vlog 2 / 2020 | Maxim Habanec

maxim habanec – Všechno se teď dost rychle mění. Olympiáda se posunula o rok a moje příprava v Kalifornii se tak trochu minula účinkem ale hodlám v tom pokračovat jak jen to půjde. Ve volnym čase se teď snažíme aspoň trochu pomoct v boji s Korona virem a tak jsme se zapojili do iniciativy https://www.energiilekarum.cz skrze tu můžete lékařům poslat balíček se svačinou na posílení. Kromě toho se také dá nosit látka na určená místa s které se potom šijí roušky. V Praze je to například na Mariánském náměstí.

Random skateboards media

Leave a Reply