Published on May 15, 2018 by
  • maxim habanecPo nějaký době se opět vracíme ke game of skate a tentokrát kde jinde než v Maxspacu. Bylo to tentokrát fakt velký, protože se účastnili top skejťáci český scény jako Martin Pek, Daniel Rahman nebo Honza Navrátil. K nim se ještě přidal za slovensko Rišo Tury, který je totální stroj na triky na skejtu.

Další videa Game of Skate najdete tady:
https://www.youtube.com/watch?v=HekmRs3xVak
https://www.youtube.com/watch?v=vYui3T-fDbQ&t=189s

Category
MEGA GAME OF SKATE V MAXSPACE - Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

MOJE HOLKA MI ČISTÍ SKEJT | Maxim Habanec

MOJE HOLKA MI ČISTÍ SKEJT | Maxim Habanec

maxim habanec – Nenapadlo mě nic lepšího než zkusit jestli Natálka zvládne vyčistit můj skateboard a hlavně ložiska. Další video o tom jak namontovat skateboard je tady: https://www.youtube.com/watch?v=eTTiQojeEoQ
I TY MUŽEŠ POMOCT! Vlog 2 / 2020 | Maxim Habanec

I TY MUŽEŠ POMOCT! Vlog 2 / 2020 | Maxim Habanec

maxim habanec – Všechno se teď dost rychle mění. Olympiáda se posunula o rok a moje příprava v Kalifornii se tak trochu minula účinkem ale hodlám v tom pokračovat jak jen to půjde. Ve volnym čase se teď snažíme aspoň trochu pomoct v boji s Korona virem a tak jsme se zapojili do iniciativy https://www.energiilekarum.cz skrze tu můžete lékařům poslat balíček se svačinou na posílení. Kromě toho se také dá nosit látka na určená místa s které se potom šijí roušky. V Praze je to například na Mariánském náměstí.

Random skateboards media

Leave a Reply