Published on July 11, 2019 by
  • maxim habanec


Minule jsem se ptal co za boty bych měl vyzkoušet jako další a dost častá odpověd byla právě DC a to nějakej model co bude mít vzhled bot z roku 2000. Právě tenhle styl bot od DC si pomatuju z dob když jsem začínal jezdit na skateboardu a byla to věc kterou jsem vždycky chtěl. Tak jsem konečně našel příležitost si tyhle boty otestovat na skejtu a trochu zavzpomínat. Pro tenhle test jsem vybral model Kalis S, promodel legendárního skatera Joshe Kalise. Jinak pokud chcete zkusit Twisto tady je link na registraci:
https://www.twisto.cz/registrace/?promo=SKATELIFE

Josh Kalis v DC videu: https://youtu.be/zeRzuF1trHs

Kamera: David Pánek

Category
TEST BOT Z ROKU 2000 | Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

SKATECROSS?! ŠÍLENÝ ZÁVOD NA LONGBOARDU | Maxim Habanec

SKATECROSS?! ŠÍLENÝ ZÁVOD NA LONGBOARDU | Maxim Habanec

maxim habanec – Konečně jsem měl šanci se zúčastnit Red Bull Feel the Wheel a stálo to za to! S Danem jsme měli takový osobní závod o to kdo skončí lépe ale trochu se nám to vymklo z rukou. Do závodu jsme dali všechno a jeden den ježdění na longboardech jsme si rozhodně užili. BMX trať v benátkách nad Jizerou nebyla zadarmo a bylo to docela šílenství ale to už uvidíte ve videu. Kamera: Daniel Dujsík Cover foto: Michal Mizera
NEJHORŠÍ PARK CO JSME NAŠLY! | Maxim Habanec

NEJHORŠÍ PARK CO JSME NAŠLY! | Maxim Habanec

maxim habanec – Pokračujeme ve videích z nejhorších skateparků v ČR. Tentokrát jsme se vydaly do skateparku v Běchovicích u Prahy a rozhodně to stálo za to! Teda možná spíše nestálo, nicméně nám můžete poslat i svůj tip kam se máme vydat příště.

Random skateboards media

Add your comment

Your email address will not be published.