Published on July 11, 2019 by
  • maxim habanec


Minule jsem se ptal co za boty bych měl vyzkoušet jako další a dost častá odpověd byla právě DC a to nějakej model co bude mít vzhled bot z roku 2000. Právě tenhle styl bot od DC si pomatuju z dob když jsem začínal jezdit na skateboardu a byla to věc kterou jsem vždycky chtěl. Tak jsem konečně našel příležitost si tyhle boty otestovat na skejtu a trochu zavzpomínat. Pro tenhle test jsem vybral model Kalis S, promodel legendárního skatera Joshe Kalise. Jinak pokud chcete zkusit Twisto tady je link na registraci:
https://www.twisto.cz/registrace/?promo=SKATELIFE

Josh Kalis v DC videu: https://youtu.be/zeRzuF1trHs

Kamera: David Pánek

Category
TEST BOT Z ROKU 2000 | Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

MISTROVSTVÍ EVROPY VE SKATEBOARDINGU | Maxim Habanec

MISTROVSTVÍ EVROPY VE SKATEBOARDINGU | Maxim Habanec

maxim habanec – S celou ČAS crew jsme se vydali na první oficiální Mistrovství Evropy ve skateboardingu, který se konalo v Rusku. Byli to jedny z největších a nejduležitějších závodů tohodle roku a sem mega rád, že zrovna tady se mi povedlo se dostat až do finále.
MEGA KICKFLIP / ZASE V ULICÍCH! | Maxim Habanec

MEGA KICKFLIP / ZASE V ULICÍCH! | Maxim Habanec

maxim habanec – Z celou crew jsme se zase vydali do ulic Prahy aby jsme si užili trochu street skateboardingu. Přidal se k nám i Tomáš Stejskal, který hecnul mega kickflip na Budějovický. Prostě co je lepšího než vyrazit s kámoše na skejta! Kamera: David Pánek

Random skateboards media

Leave a Reply