Published on December 22, 2018 by
  • maxim habanec


Mám tu novou sérii videí v které budem testovat nový boty. Tentokrát jsme na test vybrali boty Vans ultrarange. Jsou to moje oblíbený boty na ježdění a musím říct, že docela vydržej ale to už uvidíte…tak zase přístě v Red Bull Maxspace.

Kód na registraci na twisto.cz je SKATELIFE (díky němu získáte + 300,-)

Ve videu jsou produkty a služby mých sponzorů což byste měli vedět.

Category
ULTIMÁTNÍ TEST BOT | Maxim Habanec

Related Skateboard Videos

Latest sk8 clips from this channel

MŮJ CÍL JE OLYMPIÁDA / CALIFORNIAROLL ep.1 | Maxim Habanec

MŮJ CÍL JE OLYMPIÁDA / CALIFORNIAROLL ep.1 | Maxim Habanec

maxim habanec – Na několik měsíců jsem se vydal do Californie abych se připravil na další sezónu. Právě o téhle přípravě a celkově roku 2020 je série CALIFORNIAROLL. Tento rok totiž skateboarding bude poprvé součástí Olympíjských her v Tokyu a já chci udělat vše proto abych se tam mohl podívat se skejtem. Moje letošní cesta začala v Los Angeles. Pravidla kvalifikace na Olympiádu:http://www.worldskate.org/olympic-qualifying-system/tokyo-2020.html Kamera a edit: Martin Štembera aka FlashFaker
HÁDEJ NÁZEV TRIKU | Maxim Habanec

HÁDEJ NÁZEV TRIKU | Maxim Habanec

maxim habanec – Trochu jsem se nudili při natáčení CALIFORNIAROLL což bude třídílná video série z LA. Hlavně o tom jak se připravuju a dávám dohromady před další sezónou která bude dost zásadní hlavně kvůli tomu, že skateboarding bude poprvé na Olympíjských hrách. Naše hra fungovala jednoduše, zadal jsem trick a Natálka s Flashem museli uhádnout správný název tricku.

Random skateboards media

Leave a Reply